آخرین خبر ها

 • لینک چاپ گواهینامه حق تقدم سهامداران

  لینک چاپ گواهینامه حق تقدم سهامداران ://mybourse.info/reports.aspx ادامــه

 • آگهی پذیره نویسی

  ادامــه

 • آگهی شناسایی پیمانکار بتن آرمه

  ادامــه

 • آگهي دعوت به مجمع عمومي فوق العاده صاحبان سهام مورخ سه شنبه 13961110 ساعت 1500در خصوص افزايش سرمايه

  ادامــه

 • آگهي دعوت به مجمع عمومي فوق العاده صاحبان سهام مورخ سه شنبه 13961110ساعت 1430درخصوص تغيير درموضوع اساسنامه شركت

  ادامــه

 • آگهي آزمون استخدام

  باطلاع داوطلبان می رساند آزمون استخدامی این شرکت مورخ 10/11/96 درمحل کارخانه برگزار خواهد گردید، لذا از متقاضیان دعوت میگردد جهت دریافت کارت ورود به جلسه، مورخ 09/11/96 ، طی ساعات اداری به کارخانه مراجعه نمایند،لازم به ذکر می باشد که ساعت برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه درج خواهد شد. ادامــه

 • چینی بهداشتی

  چینی بهداشتی
  email پرینت

  تعریف:

      چینی بهداشتی معمولا از انواع  چینی های زجاجی و نیمه زجاجی است. کاربرد اصلی این نوع فرآورده ها بصورت دستشویی، کاسه توالت، زیردوشی و امثالهم می باشد.

  خواص مورد نیاز:

      چینی های بهداشتی در انواع مرغوب خود خواصی از قبیل استحکام پخت و خشک بالا، مقاومت شیمیایی بالای لعاب دارند و همچنین از آنجا که این فرآورده ها تک پخت هستند، فرمولاسیون همراه با رژیم حرارتی پخت باید طوری طراحی شود که  قطعات حجیم چینی بهداشتی در پروسه تولید دچار ترک تاخیری نگردند.

  شکل دهی در این صنعت عمدتا به روش ریخته گری دوغابی انجام می گیرد، بنابراین کیفیت دوغاب و خواص ریخته گری از اهمیت بالایی برخوردار است.

  فرمولاسیون کلی:

    کائولینیت (بالکلی + کائولن) : 50%      فلداسپار : 25%        سیلیس

   مواد اولیه مورد نیاز :

       یکی از مهمترین مواد اولیه مصرفی در چینی بهداشتی که خواصی از قبیل خواص ریخته گری دوغاب، استحکام خشک، استحکام خام، درصد مولایت نهایی بدنه، کیفیت سطح لعاب و ... را تعیین می کند. در میان محصولات خاک چینی  ایران محصمل ZWNK1  به طور گسترده در تمامی شرکتهای تولیدی چینی بهداشتی در سراسر کشور مصرف می گردد.

      خواص ممتاز محصول ZWNK1 در تامین خواص رئولوژیک، آن را برای مصرف در فرمولاسیون محصولات ریخته گری مناسب گردانیده است. همچنین این محصول بخاطر ثبات کیفیت خود می تواند به عنوان بهترین گزینه در میان کائولن های داخلی برای تولید چینی بهداشتی مد نظر قرار گیرد. به طور متوسط تولید کنندگان چینی بهداشتی در کشور حدود 30 درصد از فرمولاسیون خود را از محصولات خاک چینی ایران تامین می نمایند.