آخرین خبر ها

 • پرداخت سود سهام سهامداران

  پیرو ارسال جدول زمانبندی طی نامه شماره 3351/2/1397مورخ 02/04/1396به سازمان بورس و اوراق بهادار در ارتباط با پرداخت سود سهام عملکرد سال مالی منتهی به 29/12/1396 به ازای هر سهم 900ریال بر اساس مصوبه مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام مورخ 02/04/1397 این شرکت اطلاعیه مشروحه ذیل به استحضار می رساند : ادامــه

 • آگهي مناقصه شماره 970604-ن خرید کیسه جامبوبگ نو با ابعاد 120*90*90

  شركت صنايع خاك چيني ايران (سهامي عام) در نظر دارد، نسبت به خرید 50.000 (پنجاه هزار)تخته کیسه جامبوبگ نو دارای آنتی یووی (5/1تنی) طبق شرایط مناقصه اقدام نمايد. علاقهمندان ميتوانند جهـت آگاهي از شـرايط و دريـافت اسنـاد مناقصه حداکثر تا 10روز پس از تاريخ درج آگهي به یکی از نشـانی های زیر مراجعه نمایند. ادامــه

 • اطلاعیه زمان شروع پرداخت مبلغ حاصل از فروش حق تقدمهای استفاده نشده

  ادامــه

 • پرتال سهامداران شرکت

  پرتال سهامداران شرکت راه اندازی و فعالیت آزمایشی خود را شروع کرده است جهت اطلاعات بیشتر به آدرس زیر در مرورگر مراجعه فرمایید: ://81.91.152.189:81/ ادامــه

 • گهي دعوت مجمع عمومي عادي سالانه صاحبان سهام براي سال مالي منتهي به 961229شركت صنايع خاك چيني ايران

  ادامــه

 • آگهی اعلامیه پذیره نویسی سهام حق تقدم های استفاده نشده

  ادامــه

 • چینی بهداشتی

  چینی بهداشتی
  email پرینت

  تعریف:

      چینی بهداشتی معمولا از انواع  چینی های زجاجی و نیمه زجاجی است. کاربرد اصلی این نوع فرآورده ها بصورت دستشویی، کاسه توالت، زیردوشی و امثالهم می باشد.

  خواص مورد نیاز:

      چینی های بهداشتی در انواع مرغوب خود خواصی از قبیل استحکام پخت و خشک بالا، مقاومت شیمیایی بالای لعاب دارند و همچنین از آنجا که این فرآورده ها تک پخت هستند، فرمولاسیون همراه با رژیم حرارتی پخت باید طوری طراحی شود که  قطعات حجیم چینی بهداشتی در پروسه تولید دچار ترک تاخیری نگردند.

  شکل دهی در این صنعت عمدتا به روش ریخته گری دوغابی انجام می گیرد، بنابراین کیفیت دوغاب و خواص ریخته گری از اهمیت بالایی برخوردار است.

  فرمولاسیون کلی:

    کائولینیت (بالکلی + کائولن) : 50%      فلداسپار : 25%        سیلیس

   مواد اولیه مورد نیاز :

       یکی از مهمترین مواد اولیه مصرفی در چینی بهداشتی که خواصی از قبیل خواص ریخته گری دوغاب، استحکام خشک، استحکام خام، درصد مولایت نهایی بدنه، کیفیت سطح لعاب و ... را تعیین می کند. در میان محصولات خاک چینی  ایران محصمل ZWNK1  به طور گسترده در تمامی شرکتهای تولیدی چینی بهداشتی در سراسر کشور مصرف می گردد.

      خواص ممتاز محصول ZWNK1 در تامین خواص رئولوژیک، آن را برای مصرف در فرمولاسیون محصولات ریخته گری مناسب گردانیده است. همچنین این محصول بخاطر ثبات کیفیت خود می تواند به عنوان بهترین گزینه در میان کائولن های داخلی برای تولید چینی بهداشتی مد نظر قرار گیرد. به طور متوسط تولید کنندگان چینی بهداشتی در کشور حدود 30 درصد از فرمولاسیون خود را از محصولات خاک چینی ایران تامین می نمایند.