آخرین خبر ها

 • آگهي آزمون استخدام

  باطلاع داوطلبان می رساند آزمون استخدامی این شرکت مورخ 10/11/96 درمحل کارخانه برگزار خواهد گردید، لذا از متقاضیان دعوت میگردد جهت دریافت کارت ورود به جلسه، مورخ 09/11/96 ، طی ساعات اداری به کارخانه مراجعه نمایند،لازم به ذکر می باشد که ساعت برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه درج خواهد شد. ادامــه

 • قابل توجه سهامداران

  سهامداران محترم اطلاعات درخواستی را برابر اگهی پیوستی به آدرس قید شده در اسرع وقت ارسال نمایند. ادامــه

 • آگهي استخدام

  شرکت صنايع خاک چيني ايران جهت تکميل کادر خود، از بين متقاضيان تعدادي با شرايط ذيل از طریق آزمون جذب مينمايد، لذا از متقاضيان دعوت ميگردد مدارک خود را تا مورخ 96/09/20به آدرس صندوق پستی 54165313 ارسال نمایند. ادامــه

 • آگهي شناسایی طراح وب سایت

  شرکت صنايع خاک چيني ايران در نظر دارد بازطراحی و بهینه سازی سایت فعلی شرکت خود را به طراحان سایت ویا شرکتهای معتبر در این زمینه واگذار نماید .از متقاضيان دعوت ميگردد جهت اخذ شرایط ومفاد استعلام و ارائه پیشنهاد قیمت حداکثر تا 10 روز پس از تاريخ درج آگهي به یکی از نشانی های ذیل مراجعه نمایند: ادامــه

 • جدول زمان بندی پرداخت سود سهام سال مالی منتهی به 13951230 شرکت صنایع خاک چینی ایران

  ادامــه

 • آگهی دعوت مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام دوره مالی منتهی به 951230 شرکت صنایع خاک چینی ایران

  ادامــه

 • کاشیهای گرانیتی

  کاشیهای گرانیتی
  email پرینت

  تعریف:

  کاشی گرانیتی یا پرسلانی انواعی ازکاشی است که در آنها جذب آب بدنه کمتراز5/0%ودرانواع بسیار مرغوب آن درحدود5%است.

  طراح این نوع کاشیها اغلب ازطرح سنگهای گرانیت طبیعی الهام گرفته شده است.

  خواص موردنیاز:

      خواص اصلی بدنه شامل درصدآب صفرو استحکام بسیار بالاست. این کاشیها درانواع لعاب دارو بدون لعاب دار وبدون لعاب تولید می گردند.کاشیهای بدون لعاب به علت وجود مرحله ساب درپروسه تولید نیازبه مقاومت پخت بالادارند.

  فرمولاسیون کلی:

    فلدسپار:                  55%    

    کائولن:                 15- 5%

    بالکلی:                 35- 25%

    سیلیس:              10%MAX 

  مواداولیه موردنیاز:

      علاوه برتمام محصولاتی که دربخش کاشیهای کف ودیوار برای بدنه، انگوب ولعاب معرفی شدند، می توان ازمحصول فرآوری شده  SZWNK1به عنوان یک ماده اولیه ویژه در تولید کاشی گرانیتی نام برد.    

  مزایای   SZWNK1 درکاشیهای گرانیتی را به صورت زیرمی توان دسته بندی نمود:

      - تامین سفیدی: علاوه برتامین سفیدی، با کاهش مصرف مواداولیه گران قیمت مانند زیرکون ورنگ قیمت تمام شده راکاهش می دهد.ومیزانی ازکائولن بدنه راتامین می نماید.

     - افزایش استحکام :کائولن SZWNK1به علت مرغوبت بالا و استحکام خام مناسب خود نسبت به سایر کائولنها، ضایعات پرس و پولیش را پایین می آورد. همچنین استحکام مناسب درتولیدات با ابعاد بزرگ را تأمین می نماید.

      - کاهش هزینه های سایش: ازآنجاکه محصول SZWNK1 یک محصول فرآوری شده ریزدانه است نیازی به سنگ شکنی وخردایش ندارد و میتوان آن را درمرحله آخرجهت اختلاط باد وغاب وارد بالمیل نمود.همچنین به علت روانسازی مناسب راندمان اسپری درایر را بهینه می سازد.