آخرین خبر ها

 • آگهي دعوت به مجمع عمومي فوق العاده صاحبان سهام مورخ سه شنبه 13961110 ساعت 1500در خصوص افزايش سرمايه

  ادامــه

 • آگهي دعوت به مجمع عمومي فوق العاده صاحبان سهام مورخ سه شنبه 13961110ساعت 1430درخصوص تغيير درموضوع اساسنامه شركت

  ادامــه

 • آگهي آزمون استخدام

  باطلاع داوطلبان می رساند آزمون استخدامی این شرکت مورخ 10/11/96 درمحل کارخانه برگزار خواهد گردید، لذا از متقاضیان دعوت میگردد جهت دریافت کارت ورود به جلسه، مورخ 09/11/96 ، طی ساعات اداری به کارخانه مراجعه نمایند،لازم به ذکر می باشد که ساعت برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه درج خواهد شد. ادامــه

 • قابل توجه سهامداران

  سهامداران محترم اطلاعات درخواستی را برابر اگهی پیوستی به آدرس قید شده در اسرع وقت ارسال نمایند. ادامــه

 • آگهي استخدام

  شرکت صنايع خاک چيني ايران جهت تکميل کادر خود، از بين متقاضيان تعدادي با شرايط ذيل از طریق آزمون جذب مينمايد، لذا از متقاضيان دعوت ميگردد مدارک خود را تا مورخ 96/09/20به آدرس صندوق پستی 54165313 ارسال نمایند. ادامــه

 • آگهي شناسایی طراح وب سایت

  شرکت صنايع خاک چيني ايران در نظر دارد بازطراحی و بهینه سازی سایت فعلی شرکت خود را به طراحان سایت ویا شرکتهای معتبر در این زمینه واگذار نماید .از متقاضيان دعوت ميگردد جهت اخذ شرایط ومفاد استعلام و ارائه پیشنهاد قیمت حداکثر تا 10 روز پس از تاريخ درج آگهي به یکی از نشانی های ذیل مراجعه نمایند: ادامــه

 • کنترل کیفی

  مركز تحقيقات و كنترل كيفيت

  مركز تحقيقات و كنترل كيفيت شركت صنايع خاك چيني ايران شامل آزمايشگاههاي شيمي، فيزيك و سراميك و سالن آماده سازي مواد اوليه و پايلوت است.

  ادامــه

  تحویل کـــالا

  در زمان بارگيري اول كف كاميون بازديد و در صورت سالم و تميزبودن محصولات با روش خاصي بارگيري مي شوند.به منظور جلوگيري از هر گونه آلوده شدن در مسير حمل محصولات تا تحويل به مشتري با هماهنگي و صورتجلسه تنظيمي شركت هاي حمل و نقل كليه رانندگان مي بايستي بر روي محموله چادر كشيده و سپس برگ خروجي تحويل مي گردد.

  ادامــه

  انبار

  محصولات توليد شده در زير سيلو در كيسه هاي يك تني تخليه و توسط ليفتراك به ترتيب تاريخ توليد و نوع محصول در محوطه چيدمان مي شوند.توضيح اينكه پس از تخليه محصول توسط كارگران انبار بازديد تا در اثر فشار و تخليه اگر كيسه آسيب ديده باشد عودت و تعويض گردد.

  ادامــه

  آزمایشگاه شیمی

  اين آزمايشگاه توانايي اندازه گيري عناصر ((,...so4-k2o-na2a-tio2-mgo-cao-fe2o3-al2o3-sio2)) و پرت حرارتي را دارا بوده و كليه محصولات خام و فرآوري شده و نمونه هاي مراحل توليد روزانه مورد آناليز شيميايي قرار مي گيرند. اين آزمايشگاه مجهز به اسپكتروفتومتر فيلم فتومتر جذب اتمي و... مي باشد.

  ادامــه

  آزمایشگاه فیزیک و کنترل

  اين آزمايشگاه كه بخشي از مركز تحقيقات و كنترل كيفيت شركت صنايع خاك چيني ايران مي باشد.چهار وظيفه عمده برعهده دارد: نمونه برداري آماده سازي اندازه گيري خواص فيزيكي و تست نيمه صنعتي يا پايلوت در قسمت نمونه برداري نمونه هاي مختلف از معدن و دپوهاي مواد اوليه خطوط توليد و بارگيرخانه تهيه مي گردد.

  ادامــه